Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

3D souboj ve vesmíru

   A je tu článek věnovaný hraní - půjde o akční hru, která se odehrává v hlubinách vesmíru. Vaším cílem je zneškodnit co nejvíce nepřátel. Se 3D brýlemi dostává tento úkol - doslova - nový rozměr.

    V akci Hra, o které je řeč, se jmenuje Stereo Space Combat, je zdarma a stáhnout si ji můžete na této adrese . Stačí vybrat zemi, ze které chcete stahovat (např. UK) a po stažení soubor rozbalit do vybrané složky - jedná se totiž o archiv ZIP (odkaz na tento program naleznete i v seznamu programů ke stažení pro členy - a tam ho také budeme updatovat v případě, že by došlo k jeho změně). A ještě jedna důležitá poznámka: Dík za tip na tuto hru patří našemu čtenáři Snoopymu.
  
Spuštění
   Jakmile stažený soubor rozbalíte (buď programem unzip nebo v nějakém souborovém manažeru, např. ve Total Commanderu ), stačí rovnou spustit soubor Stereo Space Combat.exe. V položce menu Options můžete zapnout nebo vypnout použití 3D brýlí a nastavit separaci očí. Nám se osvědčila nízká (low).
   Všimněte si, zda jsou brýle zobrazeny správně - tedy s modrým a červeným průhledem. Pokud je například průhled, který má být červený, černý, zdá se, že budete mít s hraním ve 3D problém. Hra totiž běží pod systémem Open GL a ne všechny ovladače ve všech počítačích jej podporují. Potom je třeba nainstalovat nové ovladače (tak, že zjistíte typ své grafické karty a zamíříte na stránky jejího výrobce, odkud stáhnete ovladač pro Open GL - někdy postačí prostě stáhnout nejnovější ovladače).
    Protiútok Ještě poznamenejme, že hra by sice podle tvrzení tvůrce měla běžet na Pentiu II 266 MHz, ale my jsme zaznamenali problémy s plynulostí i na výkonnějších počítačích. Bude hodně záležet také na vaší grafické kartě.
  
Hrajeme
   Jakmile potvrdíte nastavení, můžete tlačítkem Play hru spustit. Pohyb své kosmické lodi ovládáte kurzorovými tlačítky, střelbu (laserem a kanónem) tlačítky CTRL a mezerník. Použít můžete rovněž joystick. Hru zastavíte tlačítkem P, ukončíte klávesou ESC.
   V pravém dolním rohu máte uplynulý čas, v levém dolním skóre a v levém horním najdete zbývající životy. Vysvětlovat nějaká pravidla by bylo zbytečné - prostě nenechte se zabít a střílejte po nepřátelských hvězdných plavidlech. Čím více zničených nepřátel, tím lepší skóre. Přejeme prima zábavu.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití