Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Utajené obrazy

   Modročervené brýle lze použít nejen k prohlížení 3D obrazů, ale také k jiným činnostem - třeba k prohlížení skrytých obrazů. Pokud tedy máte chuť, pojďte s námi tvořit utajené obrazové zprávy.

    Utajovaný obraz Co budete potřebovat? Utajovaný obraz a obraz šifrovací. Pro začátek můžete použít obrazy z této stránky - obraz s červeným vzorem je šifrovací, obraz s řeckým chrámem pak ten, který budeme ukrývat. Obrazy si můžete uložit na disk tak, že na ně kliknete pravým tlačítkem myši a zvolíte obrázek/uložit.
    Šifrovací obraz Vytvoření ukrytého obrazu je snadné. Spusťte program 3DJournal, nahrajte jako levý obraz utajovaný a jako pravý obraz šifrovací. A nyní už pouze zvolte Vytvoř 3D obrázek. Výsledek si prohlédněte nejprve bez brýlí a poté přes levý (červený) průzor svých 3D brýlí.
  
Jak na to
   Jako šifrovací obraz je vhodné použít obrázek, který obsahuje pouze různé odstíny červené (červená složka barvy je na maximu - 255, další dvě jsou shodné - například 10, 50 a podobně). Můžete použít ten náš (a složit z něj větší obrazec) nebo svůj vlastní.
    Výsledný zašifrovaný obraz Šifrovaný obraz by měl být černobílý (nebo s odstíny šedé), neměly by na něm příliš vynikat tmavé nebo světlé části. Obraz může samozřejmě obsahovat nejen grafické, ale třeba také textové sdělení. Je vhodné, aby šifrovaný i šifrovací obraz měly stejnou velikost.
    A ještě jeden zašifrovaný vzkaz Pokud budete mít chuť experimentovat, můžete vytvořit i šifrovací obraz zelenomodrý a poté ho dešifrovat pravým průzorem brýlí. Nezapomeňte, že v tomto případě se do programu 3DJournal nahrají obráceně (šifrovací obraz tedy jako levý).
   Další možností je vytvořit dva naprosto odlišné černobílé šifrované obrazy - a nahrát jeden jako levý a druhý jako pravý. Potom v jednom obrazu uvidíte obrazy dva - jeden levým a druhý pravým průzorem brýlí. Přejeme prima experimentování.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití