Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Vyhrajte plastové 3D brýle

   Již v našich posledních e-mailech s novinkami jsme prozradili, že připravujeme soutěž pro členy o nejlepší 3D obrazy. A nyní je ta soutěž zde. Výherce získá plastové 3D brýle. Těšíme se, že využijete příležitosti, a sdělíte nám i některé své názory na náš magazín.

    Plastové 3D brýle pro vítěze Abyste měli šanci na vítězství, stačí odpovědět na následující otázky a umístit do své galerie alespoň jeden 3D obraz (může to být fotografie, kresba nebo třeba počítačová grafika). Budeme rádi, pokud na naše otázky odpovíte i tehdy, pokud se soutěže zúčastnit nechcete - můžete tak přispět k dalšímu zlepšení našeho magazínu.
   Uzávěrka soutěže je 15. listopadu 2003 ve 23:59 hodin (středoevropského času). Do konce listopadu vybereme tři nejlepší fotografie a mezi jejich autory vylosujeme vítěze. Tomu na začátku prosince pošleme vánoční dárek - plastové 3D brýle (pro anaglyph). Předem děkujeme za odpovědi a přejeme hodně štěstí v soutěži.
   A nyní již slíbené otázky (protože pro jejich zodpovězení musíte být přihlášeni, vaše jméno a číslo galerie jsou k nim automaticky zaznamenány):
  

   * Oznámkujte prosím jako ve škole (od 1 do 5) vlastnosti 3DJournalu (pokud některé z nich nevyužíváte, přiřaďte jim nulu):
  
- články:
- odkazy:
- funkce galerie:
- software 3DJournal:

* Měli byste zájem o další papírové 3D brýle? Jaká cena za ně by pro vás byla přijatelná? (Pokud nemáte zájem, vyplňte číslo nula, jinak cenu v Kč.)

* Měli byste zájem o plastové 3D brýle? Jaká cena za ně by pro vás byla přijatelná? (Pokud nemáte zájem, vyplňte číslo nula, jinak cenu v Kč.)

* Měli byste zájem posílat svým kamarádům a známým papírové 3D obrazy s 3D brýlemi? Jaká cena za ně by pro vás byla přijatelná? (Pokud nemáte zájem, vyplňte číslo nula, jinak cenu v Kč.)

* O čem byste se chtěli dočíst v dalších vydáních 3DJournalu?

* Co vám na stránkách 3DJournalu chybí - co bychom měli přidat?


   Moc děkujeme za vaše odpovědi.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití