Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Souboj s 3D tučňáky

   Máte-li chuť na nějakou 3D herní zábavu, čtěte dále. Máme pro vás skutečně neobvyklou anaglyphovou hru - souboj s nepřáteli, kteří vypadají jako tučňáci.

    Záběr ze hry Froogz Hra, o které je řeč, se jmenuje Froogz, je zdarma a stáhnout si ji můžete na této adrese . (Odkaz na tento program naleznete i v seznamu programů ke stažení pro členy - a tam ho také budeme updatovat v případě, že by došlo k jeho změně). Stažený soubor spusťte - tím dojde k instalaci. Při ní můžete odklikat standardně nabízené volby.
   Po instalaci hru spusťte. Pokud ohlásí chybu (a to občas dělá), klikněte na OK a spusťte ji znovu. Na druhý pokus bývá vše v pořádku.
  
Hrajeme ve 3D
   Po spuštění hry stiskněte klávesu F2 a v záložce General vyberte Anaglyph mode. Nastavit můžete i kvalitu zobrazení, v dalších položkách pak ovládání (kliknete na požadovanou akci  Záběr ze hry Froogza pak stisknete vybranou klávesu) nebo rozdělení obrazovky ne části - pokud u jednoho počítače hraje více hráčů (tato volba ale rozhodně nefunguje spolehlivě). Na záložce General můžete uložit nastavení (Save configuration) a pak okno zavřete prostřednictvím křížku v pravém horním rohu.
   Klávesou Enter se posuňte k další obrazovce, zde lze nastavit režim hry (například battle - boj), prostředí (například cavern - jeskyně), počet hráčů a počet zbraní. Na položku, kterou chcete měnit, najeďte šipkou směrem dolů, položku lze měnit šipkou doprava a doleva. Další stiskem klávesy Enter se dostanete k rekapitulaci a dalším pak rovnou do hry.
    Záběr ze hry FroogzPokud si ovládání nenastavíte jinak, slouží kurzorové klávesy k řízení pohybu postavy, tlačítkem CTRL střílíte, Enter skáčete a s pomocí SHIFT a kurzorových kláves zaměřujete. Čtvrtá klávesa, která je standardně nastavena poněkud nesmyslně, mění vybranou zbraň (doporučujeme přenastavit ji třeba na ALT). Cílem je najít v bludišti své protivníky a střílet po nich rychleji než stihnou střílet oni po vás.
   Kombinací kláves ALT+Enter můžete přepínat do celoobrazovkového rozlišení. Spolu se hrou se vám nainstaluje i program pro nastavení některých jejích dalších parametrů - konkrétně rozlišení a drivery. Pokud byste tedy při instalaci udělali v nastavení chybu, lze ji zde napravit.
   A to už je vše. Přejeme příjemné hraní.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití