Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Klub 3DJournal a nová galerie

   S únorem 2004 nastávají na 3DJournalu první z již dříve naznačených větších změn. Vzniká klub 3DJournal, mění se podmínky předplatného a galerie se zvětšují a dostávají řadu nových funkcí.

   Klub 3DJournal
   Spolu se spuštěním diskusního fóra a s vylepšením funkcí galerií nastal podle našeho názoru čas považovat 3DJournal nikoli za pouhý magazín o stereofotografii, ale za klub lidí, kteří se o pořizování prostorových obrazů zajímají - klub 3DJournal. Chtěli bychom, aby se stal místem vašeho setkávání a výměny zkušeností z této oblasti.
   Všichni předplatitelé 3DJournalu se od února automaticky stávají současně i členy klubu 3DJournal - z tohoto pohledu se tedy nic významného nemění. K dispozici jsou jim všechny texty, galerie, diskusní fórum i software stejně, jako dosud.
   V aktuálních podmínkách předplatného bylo uvedeno, že platí pro čísla 6/2003 - 5/2004. Bylo tomu tak proto, že pro toto období jsou plánovány 3 příspěvky měsíčně, jednotlivá vydání jsou si tedy rozsahem podobná. Nový předplatitel si tak mohl představit, co za své peníze dostane.
   Do května 2004 bychom chtěli pokrýt všechna důležitá témata týkající se prostorové/3D grafiky. Poté budou tedy články na 3DJournalu publikovány v menším rozsahu - vždy podle toho, kdy se objeví nějaké zajímavé 3D téma, se kterým budeme chtít členy seznámit.
  
Delší předplatné
   Podle původních podmínek by v květnu 2004 vypršelo předplatné všech předplatitelů - a to i těch, kteří si je pořídili třeba až koncem roku 2003. Původně jsme toto opatření zavedli proto, aby každý předplatitel dostal k dispozici stejný objem článků.
   Vzhledem k menšímu počtu textů vydávaných od června 2004 považujeme nyní za spravedlivější předplatné ZDARMA prodloužit, a to podle doby, kdy si jej předplatitel objednal. Každého členy budeme o blížícím se konci jeho předplatného včas informovat a nabídneme mu možnost si jej za velmi výhodných podmínek prodloužit.
   Současně jsme byli nuceni upravit cenu nového předplatného. Odráží se na ní především změna sazby DPH od počátku tohoto roku.
  
Galerie, které umějí více
   Od února 2004 jsme na četné žádosti výrazně zdokonalili funkce uživatelských galerií. Nyní má každý uživatel k dispozici pětinásobně větší prostor pro fotografie, lze nahrávat obrázky i ve stále populárnějším formátu PNG a jsou zde automaticky vytvářeny náhledy, díky nimž jsou galerie zobrazovány rychleji.
   Každá galerie nyní může obsahovat až 5 stran fotografií; pokud jste přihlášeni a vstoupíte do své galerie, najdete dole na stránce čtveřici odkazů na další stránky. Pokud na libovolnou z těchto stránek umístíte první obrázek (levý horní), budou na tuto stránku moci přistupovat i další návštěvníci. Odkaz na ni - ve formě zmenšeného prvního obrázku - se objeví na první stránce vaší galerie pod ostatními obrazy.
   Při nahrání obrázku ve formátu PNG nebo JPG je také nyní automaticky vytvořen jeho náhled, který se zobrazuje v galerii i (v případě prvního obrázku) v celkovém přehledu galerií. Po kliknutí na obrázek se tento nahraje v plné velikosti. Tato funkce umožňuje výrazné zrychlení nahrávání galerií a tedy i větší pohodlí návštěvníků. (K obrázkům, které byly nahrány před spuštěním této funkce, vytvoří náhledy průběžně provozovatelé 3DJournalu.) Pro obrázky GIF zprovozníme náhledy v okamžiku, kdy celosvětově vyprší licenční omezení tohoto formátu.
   Veškeré informace k použití galerie najdete v nápovědě - odkaz na ni je uveden na stránkách galerie. Přejeme vám příjemnou práci s novou galerií i s dalšími funkcemi 3DJournalu.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití