Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Texty v prostoru

   V následujícím článku vám chceme dát tip, jak vytvořit efektní prostorové texty. Použít je můžete samostatně i ve 3D kolážích a koho jimi ohromíte, to už necháme na vás.

    Stránka s formulářem pro zadávání textu K vytváření textů využijeme on-line nástroj, který se nachází zde . (Odkaz na tuto stránku naleznete i v seznamu odkazů pro členy - a tam ho také budeme updatovat v případě, že by došlo k jeho změně.) Stačí vyplnit několik polí a text je hotov.
  
Tvoříme 3D text
   Do pole Text to render vyplňte svůj text (bohužel zatím nelze použít háčky a čárky), Depth of text (tedy hloubku) můžete nechat nastavenou na .2, font (tedy písmo) i texturu písma a pozadí vyberte dle chuti. Pro začátek doporučujeme volit umírněné barvy - například kámen (RoughStone) a bílé pozadí.
    Výsledný text Style nastavte na Horizontal, velikost zatím standardní (320 x 240), formát gif. Angle of arc by nemělo být třeba nastavovat (pro jistotu můžete zadat 0), posun kamery vertical nastavte na 0, horizontal pro levý obrázek na -2 (a pro pravý později +2). Také zbylá pole mohou zůstat vyplněná standardně - tedy Background Distance/None, Shadows/No, RGB třikrát 255, a Special Effects dvakrát 0.
   Tlačítkem Submit for Rendering odešlete text k vytvoření. Počkejte asi 10 sekund a pak by se před vámi měl obraz ukázat v celé své kráse. Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a uložte si ho na disk. Klikněte v prohlížeči dvakrát na tlačítko Zpět a vyplňte horizontální posun kamery na +2 pro pravý obraz - a opět ho nechte vytvořit.
   Nakonec už jen nahrajte text do programu 3DJournal a vytvořte anaglyph - 3D obraz textu. Pokud chcete text použít například jako popisek do 3D fotografií, můžete vytvořit koláž - text prostě vložíte do fotografie jako jakýkoli jiný objekt tak, jak bylo popsáno v našem článku o kolážích.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití