Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Vítejte na novém 3DJournalu

   3DJournal právě slaví své první narozeniny a to je vhodná příležitost, aby vám, svým čtenářům, nabídl řadu novinek. Od června 2004 má 3DJournal novou podobu a nabízí několik nových služeb.

   Nové rubriky
   Za uplynulý rok vyšlo na 3DJournalu množství článků, které se věnovaly nejrůznějším tématům. Abyste je pohodlněji našli, rozřadili jsme je do rubrik, které se zobrazují na naší titulní straně. Vše, co jsme kdy psali o 3D fotografování, tak najdete v rubrice 3D fotografie, videu se věnuje rubrika 3D video a tak dále.
   Pokud byste chtěli vidět všechny články od května 2003 do května 2004 tak, jak vycházely postupně, stačí kliknout na odkaz na titulní stránce a máte před sebou přehled všech dosud vydaných článků tak, jak jste na něj byli dosud zvyklí.
  
Jméno, heslo a další uživatelské informace
   Mnozí z vás se na nás obraceli s prosbou, zda by si mohli změnit uživatelské jméno. Zatím to nebylo možné, nyní už ano. Přibyla totiž stránka pro Správu členského konta (odkaz na titulní stránce vpravo nahoře), kde je možné změnit své uživatelské jméno a heslo. Rovněž si odtud můžete nechat poslat zapomenuté heslo (na svůj e-mail).
   Pokud si změníte uživatelské jméno nebo heslo, 3DJournal vám o tom pošle zprávu na e-mail. Od této chvíle se změní také vaše podpisy v diskusním fóru (i u starších příspěvků).
  
Delší předplatné
   Od počátku existence 3DJournalu jsme nabízeli předplatné trvající od června 2003 do května 2004. V tomto časovém období vycházely 3 články měsíčně. V únoru 2004 se magazín 3DJournal přerodil v 3DJournal klub, zveřejnili jsme svůj plán, že od června 2004 budou články vycházet nepravidelně (vždy, když se objeví nějaké zajímavé téma nebo novinka) a předplatné jsme začali nabízet vždy na 12 měsíců.
   Aby naši starší členové nebyli znevýhodněni, rozhodli jsme se všem předplatné automaticky prodloužit, a to alespoň na 12 měsíců. Aby měli první členové možnost vyzkoušet si i náš nový 3DJournal ještě před tím, než si prodlouží předplatné, nekončí nikomu předplatné ani v květnu ani v červnu 2004. Věříme, že se vám to tak bude líbit.
   Předplatné je možno prodlužovat prostřednictvím stránky pro správu uživatelského konta.
  
Vylepšené galerie
   Abyste mohli diskutovat s návštěvníky své galerie o vlastních fotografiích, zavedli jsme kromě hlavního diskusního fóra také diskusní fóra pro jednotlivé galerie. Je samozřejmě možné je využívat i jinak - například pro zveřejnění dalších informací o své galerii nebo o tom, jak byly fotografie pořizovány.
  
Mějte se fajn
   V našich bločcích a na našich počítačích se rodí ještě několik dalších novinek, zatím však o nich nechceme mluvit nahlas. U nás v Evropě začíná léto; venku je krásně a přímo to láká vyrazit za novými 3D fotografiemi. Ať už nás čtete na severní polokouli, nebo se chystáte na zimu na polokouli jižní, přejeme vám krásné dny a spoustu úžasných 3D fotografií, 3D videí, 3D grafiky a vůbec 3D nápadů.
   Věříme, že vám k nim pomůže i nový 3DJournal - a že se vám bude líbit a bude se vám s ním pracovat ještě lépe než dosud.
  
Váš tým 3DJournalu
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití