Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Vyhrajte ceny za více než 500 eur

   Děkujeme všem účastníkům soutěže o nejhezčí 3D snímky. Vybrané práce jsme nyní odeslali k posouzení našemu partnerovi, do ColorCode 3D - a o výsledcích výběru vítězů vás budeme brzy informovat.

   Jaké byly podmínky soutěže? Prosté: Vyberte 3 své nejlepší 3D fotografie a pošlete e-mailem na adresu . Pozor! Je třeba poslat nejen fotografie jako anaglyph (pro modročervené brýle), ale také fotografie pro levé a pravé oko (stereo pár), ze kterých lze výsledný obraz složit. Ptáte se proč?
   Soutěž jsme připravili  Prohlížeče a obrazy ColorCode 3-Dve spolupráci s ColorCode 3-D Center ApS - a systém ColorCode 3-D této společnosti pracuje s odlišným barevným kódováním (více se dočtete v tomto článku ). Anaglyphové obrázky nám poslouží pro rychlejší výběr, původní fotografie pro pravé a levé oko budou použity pro vytvoření obrazů v systému ColorCode 3-D.
   V redakci 3DJournalu vybereme 10 nejhezčích fotografií a ty pošleme do ColorCode 3-D Center ApS. Zde vyberou 3 vítěze. Vítězné fotografie vystaví na svůj web, my vítězům věnujeme speciální článek a 3-D Center ApS vítězům pošle následující ceny:

   1. cena: 12 kusů prohlížečů pro ColorCode 3-D + 3 x profesionální kódování ColorCode 3-D (celkem v hodnotě více než 260 eur)
   2. cena: 8 kusů prohlížečů pro ColorCode 3-D + 2 x profesionální kódování ColorCode 3-D (celkem v hodnotě více než 175 eur)
   3. cena: 4 kusy prohlížečů pro ColorCode 3-D + 1 x profesionální kódování ColorCode 3-D (celkem v hodnotě více než 85 eur)

   Nenechte si ujít možnost získat ColorCode 3D prohlížeče pro sebe i své přátele, vytvořit krásné 3D obrazy v opravdu zajímavém systému ColorCode 3D a vystavit své snímky na jeho webu.
   Zúčastnit se může kterýkoli předplatitel 3DJournalu, uzávěrka pro příjem fotografií je 15. září 2004 - 24:00 středoevropského času.
   Těšíme se na vaše příspěvky! Hodně štěstí v soutěži vám přeje
tým 3DJournalu
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití