Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Celoživotní členství v klubu

   Naše webové stránky prošly významnou změnou, ale to není jediná novinka, se kterou za vámi, našimi členy a návštěvníky přicházíme. Rozhodli jsme se nabídnout vám to, o co si řada z vás psala - totiž doživotní členství v našem klubu.

   Jak to funguje? 3D galerieVelmi jednoduše. Jakmile se jednou stanete našimi členy, zůstanou vám všechny výhody po celou dobu existence webu 3DJournal. Ten vznikl již v roce 2003 a my každému novému členovi garantujeme, že bude existovat nejméně 12 měsíců od vzniku jeho členství. Ale na rovinu - plánujeme tu být daleko, daleko déle.
   Novinka se týká i všech dosavadních členů klubu. Již tedy neexistuje žádné omezení na 12 měsíců, nebude třeba členství obnovovat. Všechny výhody - vaše galerie, diskusní fórum, přístup k článkům, odkazy, prostě celý obsah 3DJournalu je vám nyní přístupný po neomezenou dobu.
   Jsme velmi rádi, že díky klesajícím cenám za připojení serveru k internetu můžeme tento krok učinit. A věříme, že stejnou radost to udělá i vám - našim stávajícím i novým členům.
  
   Váš klub
   (3DJournal)
  
   *Pokud už jste našimi členy, zkuste se přihlásit z titulní strany. Místo upoutávky na členství najednou spatříte první obraz své galerie - a rychlý odkaz do ní. Budete ji tak mít vždy při ruce.
   **Pokud ještě nejste našimi členy, můžete se jimi stát na této stránce.
   ***A mimochodem - víte, že u nás můžete získat i novou verzi softwaru 3DJournal s řadou nových funkcí? Více se dočtete v tomto článku.
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití