Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Co přináší náš nový software?

   Tak je to tady! S velkou radostí vám oznamujeme, že náš program 3DJournal dospěl do verze 2.1, která nabízí množství vylepšení. Věříme, že vám tak nabídne ty nejlepší funkce pro tvorbu vašich 3D fotografií, animací i videa - a to vše opět s velmi snadným ovládáním.

   NOVINKA: Právě byla představena ještě novější verze s dalšími vylepšeními - zde najdete informace o 3DJournalu 3.2 pro tvorbu 3D fotografií a 3D videa.
  
   A zveřejnili jsme také video-návody pro novou verzi:
  
   Jak snadno tvořit 3D fotografie (i jedním fotoaparátem)
   Jak snadno natáčet 3D videa/3D filmy (i pro YouTube)
  
   Pro informaci tu však necháváme i starší článek o předchozí verzi:
   Program 3DJournal 2.1 samozřejmě Nový software 3DJournalumí vše, co jeho předchůdce. Nově však umožňuje při skládání 3D obrazů nejen posuv a rotaci, ale také zvětšování a zmenšování levého obrazu, což usnadňuje tvorbu 3D fotografií nebo videa v případě, že používáte dva různé fotoaparáty nebo kamery.
   Přidána byla také funkce pro lehké ubrání barev, která u řady fotografií zlepšuje 3D efekt a přitom výrazně nesníží barevnost. Vytvořené obrazy lze nyní ukládat ve všech hlavních grafických formátech - a u jpg lze samozřejmě nastavit poměr kvality obrazu a velikosti souboru (tedy takzvanou úroveň komprese).
   Nově můžete vytvářet nejen anaglyphy pro modro-červené brýle, ale také pro jiné typy - třeba pro modro-žluté. Novinkou je i možnost uložení aktuálních hodnot - takže se ke skládání jakékoli 3D fotografie můžete později vrátit a třeba ji ještě vylepšit. A nově lze všechny funkce využít u fotografií až do 5 megapixelů (a na většině počítačů bude většina funkcí fungovat i pro větší obrazy - snadno to otestujete na FREE verzi programu dostupné zde).
  
3D animace, 3D filmy
   A konečně - nový program umožňuje složit velké množství 3D obrazů automaticky jeden po druhým - se stejným otočením, posunem i ořezem. Tuto funkci oceníte při vytváření 3D animací 3D videa. Více se o jeho tvorbě dočtete třeba v tomto článku.
   Pokud nový program 3DJournal ještě nemáte, můžete si ho pořídit zde. Více se pak o něm dočtete tady. Přejeme vám spoustu zábavy!
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití