Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Super 3D bludiště

   Až dosud jsme 3D obrázky především tvořili, tentokrát vám ale nabízíme oddech - hru, kterou si můžete zahrát s 3D brýlemi na nose. Pojďte tedy s hlavním hrdinou procházet bludiště a sbírat zlaté cihly.

    Standardní barevný režim Hra je zdarma, volně šiřitelná a stáhnout si ji můžete na této adrese . Stačí v levém menu zvolit download a na této stránce pak self installing exe (odkaz na tento program naleznete i v seznamu programů ke stažení pro členy - a tam ho také budeme updatovat v případě, že by došlo k jeho změně). Stažený program spusťte, čímž dojde k instalaci hry.
    Režim pro 3D brýle Poté už můžete spustit verzi Turbo Lode - Software, která umí zobrazení pro 3D brýle. V bludišti se pohybujete šipkami, když k nim držíte CTRL, měníte pohled kamery. Mezerníkem se skáče, klávesou SHIFT lze provádět různé akce, například na některých místech kopat.
   Do 3D režimu se lze přepnout klávesou F8, stiskem F4 se mění rozlišení a F6 přepíná obraz na celou obrazovku. Klávesa ESC vyvolá menu a F1 samozřejmě nápovědu.
   Cílem je vždy posbírat zlaté cihličky a projít východovými dveřmi dál - na začátku jednotlivých úrovní bývá úkol ještě upřesněn. Hru je možné hrát i po síti - v tom případě je třeba ji spustit s parametrem /network. Hrát mohou nejvíce 4 hráči.
    Hrdina byl vymrštěn na krychli Pokud by se vám úrovně dodávané se hrou omrzely, můžete si vytvořit své vlastní. Spolu se hrou se totiž nainstaluje také jejich editor. Tak příjemnou zábavu.
(3DJournal)
  
Návod ke hře
   Pokud byste si náhodou nevěděli rady už na začátku hry, potom se vám možná bude hodit tento stručný návod: Na začátku posbírejte cihličky, vylezte po žebříku nahoru a dokončete sběr. Projděte dveřmi do další úrovně.
   Zde posbírejte cihličky a prokopejte se dolů (nejlépe na místě u stěny naproti zubu vedle dveří). Dole posbírejte cihličky a nechejte se skákadly vynést na blok uprostřed. Zde seberte cihlu, vraťte se dolů a nechejte se skákadlem prohodit vykopanou dírou zpět nahoru (měla by být přímo nad ním). Zde projděte do další úrovně.
   Ve třetí úrovni hlavně rychle utíkejte před tím, co vás honí... A dál už to necháme na vás.
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití