Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

3D byt v dokonalé kvalitě

   V následujícím příspěvku se věnujeme tématu tvorby 3D bytů. Tentokrát použijeme skutečně profesionální program - a tomu budou odpovídat i téměř fotorealistické výsledky.

   Jde o program KitchenDraw, který si lze stáhnout z této stránky . (Odkaz na tento program naleznete i v seznamu odkazů pro členy - a tam ho také budeme updatovat v případě, že by došlo k jeho změně.) Volně stáhnutelná verze je omezena délkou použití - ta však není nijak zvlášť omezující.
    Rozhraní programu Program slouží především k návrhu kuchyní, vytvořit v něm můžete ale třeba i úžasnou 3D koupelnu. KitchenDraw vám navíc vyjde vstříc při vytváření pohledů zleva a zprava - ale o tom až dále.
   Po spuštění programu je třeba zadat vlastnosti nové 'zakázky' (stačí firmu) a poté už můžete vybrat, jakou barvu bude kuchyně mít. V horním seznamu jsou její jednotlivé součásti (odstín čela, odstín korpusu a podobně), vlevo dole můžete klikat na požadované barvy (bílá, béžová, buk a podobně). Následuje výběr velikosti kuchyně, například 3000 x 3000 milimetrů a výška 2500 milimetrů.
  
Stavíme nábytek
   Po zadání všech výše zmíněných vlastností se ocitnete v okně editoru. Vpravo nahoře máte k dispozici prvky, ze kterých lze kuchyň postavit - úplně nahoře si můžete vybrat databanku (kuchyně a koupelny, doplňky...), pod ní typ skříněk (spodní skříňka, nástavec...) a pod tím konečně konkrétní skříňku. U té lze navíc prostřednictvím políček níže změnit některé její vlastnosti - například výšku, hloubku a podobně.
    Výsledná 3D kuchyňDo kuchyně skříňku umístíte prostě tak, že ji chytnete myší a odtáhnete na její místo. Pokud ji kliknutím levým tlačítkem myši označíte a pak na ni použijete tlačítko pravé, můžete v menu vybrat položku Vlastnosti a zde dodatečně nastavit další vlastnosti skříňky (třeba i to, že bude ve větší výšce aby ležela na jiné skříňce). Na místo, kde už jedna skříňka (nebo jiný objekt, třeba květina) stojí, nelze umístit skříňku další (lze ji ale umístit na ní nebo pod ní).
  
3D kuchyň
   Editor má několik možností zobrazení. Stavění skříněk je nejvhodnější v režimu Půdorys (zapíná se tlačítkem vedle tlačítka s obrazem peněz), výsledný obraz pak nechte spočítat v režimu Perspektiva fotorealistická konečná (tlačítko fotoaparátu).
   Program KitchenDraw jakoby přímo myslel na 3D obrazy. V menu Pohled/Pozorovatel totiž můžete zatrhnout, kterým okem se chcete na kuchyň dívat. Zvolte tedy nejprve levé - a obraz uložte (Soubor/Exportovat nebo prostě klávesou Print Screen a ze schránky do grafického editoru) a potom totéž pro pravé.
   Výsledný 3D obraz už složíte běžným způsobem v programu 3DJournal.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

©2003 - 2023 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití