Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Úvod do 3D fotografie a 3D videa

   3D fotografie a 3D filmy vám umožní vidět svět nikoli v ploše, jako je tomu u běžných fotografií a filmů, ale v prostoru. Některé části obrazu můžete vidět blíže - mohou dokonce vystupovat před plátno nebo před monitor - jiné dále, třeba někde daleko vzadu. A co je nejdůležitější - pořídit 3D fotografii nebo 3D video je velmi snadné.

    Galerie 3D obrazů uživatelů 3D fotografie, 3D video, ale třeba i 3D hry lze prohlížet několika různými způsoby. Tím nejčastějším je dnes patrně použití 3D brýlí s červeným a modrozeleným průzorem (sklíčkem). Lze je získat například spolu s členstvím v klubu 3DJournal. Stejně jako program, s jehož pomocí z pořízených snímků snadno vytvoříte 3D fotografie (nazývané rovněž anaglyph; nabízíme rovněž zkušební verzi programu pro nečleny klubu), případně vytvoříte 3D animace či video.
   K pořízení 3D fotografií stačí běžný fotoaparát. Jaký je postup? To se dozvíte v tomto textu , který je zdarma přístupný každému. Existujeme samozřejmě několik triků, s jejichž pomocí lze pořídit lepší 3D fotografie. Ty naleznete v článku o tipech a tricích pro 3D fotografie a jeden důležitý další pak najdete i v tomto článku .
  
3D video, 3D kresby...
   Trochu složitější je natáčení 3D videa. Zpočátku můžete zkusit jen převést své běžné video do 3D - tak, jak to popisuje tento článek . Pokud však chcete dosáhnout lepších výsledků, začněte rovnou točit ve 3D. Co budete potřebovat? Nejlepší je mít dvě kamery, ale postačí i kamera a digitální fotoaparát. Jak natáčet 3D video se dočtete zde .
   Možná, že vás více než natáčení, zajímá, jak si ve 3D zahrát nebo jak kreslit 3D obrazy, tvořit 3D koláže nebo třeba jak převést 2D fotografie na prostorové. I na to jsme mysleli. Jak na to se dočtete například v článcích 3D hra - souboj ve vesmíru , Jak kreslit 3D obrazy , 3D koláže nebo Konverze fotografií z 2D do 3D .
   3DJournal se zabývá také tím, jak vytvořit 3D obrazy na počítači prostřednictvím takzvaného renderování , nebo tím, jak vlastně fungují 3D obrazy .
   V tomto přehledu jsme se pokusili upozornit vás jen na to nejdůležitější, co se u nás můžete o světě 3D obrazů dozvědět. V jednotlivých rubrikách na titulní stránce naleznete množství dalších článků. Přejeme vám prima zábavu!
(Váš tým 3DJournalu)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

©2003 - 2023 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití