Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

3D kina, 3D televize, 3D kamery: 3D je už pro každého

   Podle informací, které máme k dispozici, se během velmi krátké doby velmi změní způsob, jakým zachycujeme svět kolem sebe a jak ho pak pozorujeme. Výrobci pracují na dalších generacích 3D televizorů, na 3D fotoaparátech i na 3D kamerách. Co všechno od nich můžeme čekat?

   Především se snad konečně stane skutečností, že si svá vlastní 3D videa a 3D fotografie budete moci prohlížet ve 3D televizi. V první generaci 3D televizorů jste si museli vystačit s obsahem z DVD (Blu-ray), chyběla podpora prohlížení 3D materiálu z počítače nebo z vašeho flash disku. To se má jako mávnutím kouzelného proutku změnit.
   I proto třeba nyní náš program 3DJournal umožňuje ukládat 3D obrazy nejen ve formátu pro modročervené brýle, ale také ve standardu jps a pns. Ten první již dnes snadno použijete například při nahrávání svých 3D videí na internet (YouTube) a lze předpokládat, že se objeví právě i v 3D televizorech. Pokud ještě ve 3D nefotografujete a nenatáčíte, možná právě nastal čas, začít o tom uvažovat.
   (Pokud vás zajímá, jak se dá snadno pořídit 3D fotografie a 3D video, podívejte se na naše videa: Jak snadno tvořit 3D fotografie (i jedním fotoaparátem) , Jak snadno natáčet 3D videa/3D filmy (i pro YouTube) .)
  
3D kamery a 3D fotoaparáty
   Prvním všeobecně dostupným 3D fotoaparátem  První běžný 3D fotoaparát Fuji 3D W1 se stal Fuji 3D W1, další mají brzy následovat. Použity prý budou nové chytré technologie, díky kterým nebudou muset být dva objektivy potřebné k zachycení 3D obrazu (resp. stereo-obrazu) tak daleko, čímž se zmenší velikost těchto zařízení. A někomu prý místo druhého objektivu postačí trocha měření a umělá inteligence fotoaparátu. Takže se 3D fotoaparát krásně vejde do kapsy.
   A pokud na 3D fotoaparáty nechcete čekat, stačí pořídit dva záběry jedním fotoaparátem a pak z nich složit 3D fotografii. Je to snadné, stačí mezi snímky fotoaparát posunout doprava o nějakých 6, či 7 centimetrů.
   Přijít mají ovšem nejen nové 3D fotoaparáty, ale také 3D kamery. A další generace zobrazovacích zařízení, která ještě lépe zobrazí 3D obraz z různých zdrojů. A blíží se prý rovněž kvalitní zobrazování 3D obrazu i bez brýlí. Zdá se, že velmi aktivní v tomto ohledu budou mimo jiné výrobci herních konzolí. Je se prostě na co těšit.
  
Fotografujte a natáčejte ve 3D již dnes
   Díky nízké ceně digitálních fotoaparátů - a to i těch, které už natáčejí také kvalitní 3D video - může fotografovat a natáčet ve 3D každý již dnes. Stačí postavit dva fotoaparáty vedle sebe, případně je vedle sebe připevnit na nějaký stojánek. A pak na počítači (dokonce i na notebooku nebo na netbooku) prostřednictvím několika kliknutí myši vytvořit výsledný 3D obraz.
   3D budoucnost již začala. Jakmile jednou vyzkoušíte 3D fotografie, už se nikdy nebudete chtít vrátit zpět - k těm starým, plochým. Pokud vás zajímá, jak se dá snadno pořídit 3D fotografie a 3D video, podívejte se na naše videa:
  
   Jak snadno tvořit 3D fotografie (i jedním fotoaparátem)
   Jak snadno natáčet 3D videa/3D filmy (i pro YouTube)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

©2003 - 2023 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití