Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Software 3DJournal

3DJournal software screenshotRozhodně doporučujeme především program 3DJournal, který byl speciálně navržen pro tvorbu 3D fotografií, animací a videa (3D obrazy tvoří vždy ze dvou záběrů - zleva a zprava). Popis programu najdete tady. A pak je tu program 3DJournalDX pro tvorbu 3D fotografií a 3D obrazů z libovolné fotografie či obrazu (převod z 2D do 3D). Popis zde. Oba si můžete výhodně zakoupit zde.

Na této stránce pak naleznete další programy, které jakýmkoli způsobem souvisejí s tvorbou 3D obrazů, 3D videa, ale třeba i s hraním 3D her. Nechybějí ani drobné užitečné prográmky, které vám usnadní vaši práci ve 3D a samozřejmě free verze programu 3DJournal.


Programy ke stažení

3DJournal - FREE - Česká bezplatná verze našeho programu pro tvorbu 3D obrázků/3D fotografií (za použití dvou vstupních snímků - zleva a zprava). Umožňuje dávkové zpracování.
3DJournal - FREE - eng - Anglická bezplatná verze našeho programu pro tvorbu 3D obrázků/3D fotografií (za použití dvou vstupních snímků - zleva a zprava). Umožňuje dávkové zpracování.
VCW VicMan's Photo Editor - Užitečný volně šiřitelný grafický editor. Má přibližně 5 MB.
HeavyMath Cam - Shareware pro tvorbu 3D videa pomocí webových kamer
Bugdom 2 - 3D hra (demo) s podporou 3D pohledu - přes anaglyph
3DJournalDX - FREE - Česká bezplatná verze našeho programu pro tvorbu 3D obrázků/3D fotografií (z běžných snímků; převod z 2D do 3D).
3DJournalDX - FREE - eng - Anglická bezplatná verze našeho programu pro tvorbu 3D obrázků/3D fotografií (z běžných snímků; převod z 2D do 3D).


Nejlepší programy ke stažení

K těmto programům nemáte přístup. Buď nejste členem(kou) klubu 3DJournal, nebo nejste přihlášen(a). Mohlo také dojít k automatickému odhlášení v případě, že jste delší dobu se stránkami nepracoval(a).

Členské předplatné


Odkazy na této stránce mohou mířit na stránky nebo soubory na serveru 3DJournal.com i mimo něj. Za obsah mimo 3DJournal.com nenese provozovatel 3DJournal.com žádnou odpovědnost. I přes naši maximální snahu o aktuálnost a funkčnost odkazů se může stát, že některé z nich budou dočasně nebo dlouhodobě nefunkční. V takovém případě uvítáme vaše upozornění na tuto skutečnost. Děkujeme.
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

©2003 - 2023 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití